6-7 KWIETNIA 2019

G2A ARENA

WARSZTATY 'TWORZENIE OGRODÓW W SZKLE' - 6-7 KWIETNIA Warsztaty z Fotografii Wnętrz z Zastosowaniem Aparatu w Komórce Targi Home Design II edycja - REJESTRACJA DLA ARCHITEKTÓW I DEKORATORÓW WNĘTRZ

Deco Radość

Zakład Aktywności Zawodowej przy Stowarzyszeniu Radość funkcjonuje od 05.01.2009 r. Pracują w nim osoby z niepełnosprawnością. W zależności od kwalifikacji, umiejętności i predyspozycji psychofizycznych osoby niepełnosprawne zatrudniane są w dwóch pracowniach:
– stolarskiej przy produkcji mebli
– rękodzielniczej przy tworzeniu artykułów dekoracyjnych.

Praca wszystkim zatrudnionym pracownikom niepełnosprawnym daje poczucie siły, godności, wartości, bycia potrzebnym innym, a przez to daje szanse na lepsze zdrowie. Jakość wykonywanych wyrobów i ich niepowtarzalność to główne atuty, dzięki którym zakład aktywności jest rozpoznawalny na rynku nie tylko lokalnym, ale również krajowym.  Stowarzyszenie prowadzi również Galerie ,,radość „- jest to wyjątkowe miejsce, które zostało stworzone przez Zakład Aktywności Zawodowej dla wszystkich miłośników rękodzieła artystycznego.

Klienci mogą tu nabyć ceramiczne anioły, patery, wazony, świeczniki i wiele innych przedmiotów doskonałych zarówno na niepowtarzalny prezent jak i do dekoracji wnętrz. Dużą popularnością cieszą się wytworzone w ZAZ świece zapachowe i świeczniki.
W galerii można zamówić też usługę artystycznej oprawy obrazów.