6-7 KWIETNIA 2019

G2A ARENA

WARSZTATY 'TWORZENIE OGRODÓW W SZKLE' - 6-7 KWIETNIA Warsztaty z Fotografii Wnętrz z Zastosowaniem Aparatu w Komórce Targi Home Design II edycja - REJESTRACJA DLA ARCHITEKTÓW I DEKORATORÓW WNĘTRZ

Drukowalscy

Firma założona została w kwietniu 2009 r. W czerwcu otwarty został w Rzeszowie punkt usługowy oferujący usługi ksero mało- i wielkoformatowego a także tzw. Małej poligrafii. Od początku istnienia wizją firmy była kompleksowa obsługa, by w jednym miejscu Klienci mieli możliwość zamówienia produktów szeroko pojętej branży poligraficznej i reklamowej. W kolejnych latach Drukowalsky dokonywał zakupów, które umożliwiały im ciągłe rozszerzanie działalności, a co za tym idzie możliwość oferowania nowych produktów.

Dzięki temu dziś firma oferuje kompleksową obsługę poligraficzno – reklamową. Świadczy usługi w wielu technologiach m.in. druk cyfrowy, offsetowy, wielkoformatowy (offsetowy, pigmentowy i laserowy), sublimacyjny. Oferuje także usługi cięcia i grawerownia laserem CO, wycinania ploterem tnącym, znakowania gadżetów reklamowych, haftu komputerowego i bezpośredni druk na odzieży.