6-7 KWIETNIA 2019

G2A ARENA

WARSZTATY 'TWORZENIE OGRODÓW W SZKLE' - 6-7 KWIETNIA Warsztaty z Fotografii Wnętrz z Zastosowaniem Aparatu w Komórce Targi Home Design II edycja - REJESTRACJA DLA ARCHITEKTÓW I DEKORATORÓW WNĘTRZ

MOBLER DESIGN

Mobler Design to nie jest wielka fabryka ani masowa produkcja. Ich meble to przede wszystkim jakość wykonania i serce, które wkładają w swoje produkty. Tutaj nie ma dwóch identycznych mebli. Każdy egzemplarz to indywidualne wykonanie, starannie dobrane materiały i dbałość o szczegóły. 
Mobler Design to przede wszystkim unikalne połączenie stali i drewna pozyskiwanego z rozbiórki starych budynków. Mobler Design zamieniamy zwyczajne drewno w coś niezwykłego, nietuzinkowego i pięknego, a przy tym dodatkowo użytecznego. Pasja do drewna to u nich tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie. Firma tworzy i sprzedaje meble od ponad 30 lat. Dzisiaj, kiedy młoda krew zaczyna wyznaczać kierunek rozwoju firmy, postanowili połączyć doświadczenie starszego pokolenia i świeże pomysły nowego – i tak narodził się pomysł na sklep internetowy.